SwIT

Aktualności

30.11.2016
Notowany na rynku NewConnect holding inwestycyjno-doradczy nawiązał współpracę z FindFunds.pl. Spółki portfelowe Grupy EBC Solicitors będą wykorzystywać platformę crowdfundingu udziałowego w procesie pozyskania kapitału na rozwój, a także zyskają możliwość rynkowej weryfikacji swojego modelu biznesowego.
17.10.2016
Spółka wchodząca w skład Świętokrzyskiego Inkubatora Technologii została wyróżniona podczas „10 Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków” IWIS 2016. Wynalazek Inno Plast Technologies został nagrodzony Złotym Medalem z Wyróżnieniem.
08.08.2016
Grupa doradczo-inwestycyjna oferuje inwestorom 4 mln akcji serii D po cenie emisyjnej 1 zł za walor. Oczekiwane wpływy w wysokości 4 mln zł zostaną przeznaczone na rozwój działalności inwestycyjnej EBC Solicitors.
31.05.2016
Graphene Solutions, spółka portfelowa wchodzącego w skład Grupy EBC Solicitors Świętokrzyskiego Inkubatora Technologii, jest na najlepszej drodze do pozyskania dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację dwóch projektów rozwojowych. Spółka zajmuje się opracowaniem, testowaniem i opatentowaniem technologii wytwarzania pierwszej na świecie innowacyjnej powłoki lakierowej z dodatkiem grafenu. Założona w 2014 r. firma rozmawia już z firmami motoryzacyjnymi oraz producentami jachtów ws. wykorzystana ich wynalazku.
21.04.2016
W ocenie zarządu notowanej na NewConnect spółki planowana emisja akcji o wartości 4 mln zł zwiększy jej szanse na pozyskanie kolejnych dotacji unijnych na dalszą ekspansję działalności inkubatorowej. Celem spółki doradczo-inwestycyjnej jest uzyskanie w ciągu najbliższego roku wpływu na zarządzanie portfelem znacznie przekraczającym kwotę 50 mln zł.
22.03.2016
SEAQAR oraz Sea Engineering, spółki portfelowe wchodzącego w skład Grupy EBC Solicitors Świętokrzyskiego Inkubatora Technologii (ŚwIT), pozyskały nowego inwestora w postaci funduszu Jeremie Seed Capital Województwa Zachodniopomorskiego FIZ, zarządzanego przez podmiot wchodzący w skład giełdowej grupy inwestycyjnej IQ Partners. Fundusz zainwestował w SEAQAR 0,52 mln zł, przy wycenie post-money 3 mln zł, a w Sea Engineering 0,81 mln zł, także przy wycenie post-money 3 mln zł.
01.03.2016
„Dobrze jest najpierw pokazać, że się cokolwiek potrafi, a dopiero potem starać się o pieniądze” – sugerował młodym przedsiębiorcom Adam Osiński. Prezes EBC Solicitors wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. „Pozyskiwanie finansowania dla przedsięwzięć biznesowych z różnych źródeł” zorganizowanym podczas targów E-SOLUTIONS.
10.01.2016
11 stycznia w Auli Główna nr 3 Politechniki Świętokrzyskiej odbędą się Warsztaty Innowacyjności. Prelegentem Warsztatów będzie Adam Osiński, Prezes Świętokrzyskiego Inkubatora Technologii S.A..
21.12.2015
Zarząd Świętokrzyskiego Inkubatora Technologii informuje, że nabór wniosków na projekty finansowane z POIG 3.1. został zakończony.
02.03.2015
Wspólna inicjatywa Świętokrzyskiego Inkubatora Technologii oraz Politechniki Świętokrzyskiej spotkała się z ciepłym przyjęciem w mediach.
< << 1 2 > >>

1/2 (16)